Porażenie nerwu twarzowego - czy można korzystać z zabiegów kosmetycznych?

Czy przez przebytym porażeniu nerwu twarzowego oraz po kontrolnym badaniu (wykryty konflikt naczyniowo-nerwowy) mogę korzystać z ultradźwięków i innych tego typu zabiegów kosmetycznych?
Przed każdym zabiegiem powinna zostać dokonana kwalifikacja przez osobę przeprowadzającą daną procedurę- osoba ta udzieli najlepszej odpowiedzi na to pytanie.
Po porażeniu nerwu twarzowego niektóre zabiegifizykalne są wręcz wskazane np. galwanizacja, solux, fango. Bezpośrednio przed zabiegiem należy przejść kwalifikację do konkretnego zabiegu.Nie polecałabym ultradźwięków na okolicę twarzy.
zalecam kosnultacje z neurologiem
Może Pani korzystać z zabiegów kosmetycznych.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7006
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi