Pół roku temu usunęłam zęba- 2 górną- ponieważ zrobiła mi się ropna przetoka

Pół roku temu usunęłam zęba- 2 górną- ponieważ zrobiła mi się ropna przetoka i RTG zęba potwierdził stan zapalny wynikający z tzw. przeleczenia zęba. Mimo że minęło 6 m-cy w dalszym ciągu mam jeszcze przetokę jest ona dużo mniejsza, nie boli ale martwię się że jeszcze jest. Zdecydowałam się na usunięcie zęba żeby całkowicie znikła. Jak długo muszę czekać aby przetoka całkowicie znikła? Dziękuje za odpowiedź.
Proszę zwrócić się do stomatologa, który podczas badania oceni postęp gojenia przetoki. Być może niezbędne będzie włączenie leków na receptę lub leczenie zabiegowe.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi