Pół roku temu usunęłam zęba- 2 górną- ponieważ zrobiła mi się ropna przetoka

Pół roku temu usunęłam zęba- 2 górną- ponieważ zrobiła mi się ropna przetoka i RTG zęba potwierdził stan zapalny wynikający z tzw. przeleczenia zęba. Mimo że minęło 6 m-cy w dalszym ciągu mam jeszcze przetokę jest ona dużo mniejsza, nie boli ale martwię się że jeszcze jest. Zdecydowałam się na usunięcie zęba żeby całkowicie znikła. Jak długo muszę czekać aby przetoka całkowicie znikła? Dziękuje za odpowiedź.
Proszę zwrócić się do stomatologa, który podczas badania oceni postęp gojenia przetoki. Być może niezbędne będzie włączenie leków na receptę lub leczenie zabiegowe.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi