Pogrubiona kora w węźle chłonnym, o czym świadczy?

O czym może świadczyć pogrubiona kora w węźle chłonnym? Byłam na usg i pani powiedziała, że kora jest trochę pogrubiona, jednak w opisie badania tego nie napisała. Jest tylko ze patologicznych i powiększonych węzłów chłonnych nie znaleziono, ale powiedziała ze przepływy i reszta jest w porzadku, czy to moze byc cos groźnego, np. choroba rozrostowa? Bardzo się tego obawiam, ponieważ z usg z września nie zostałam poinformowana ze cos takiego jest u mnie (wtedy byłam u innej pani)  morfologię miałam 18.08 i wszystko było w porządku. 0B 3, a CRP 0,28. Czy powinnam powtórzyć morfologię albo jakoś badać te węzły ze względu na ta pogrubiona korę?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi