Pogrubiona kora w węźle chłonnym, o czym świadczy?

O czym może świadczyć pogrubiona kora w węźle chłonnym? Byłam na usg i pani powiedziała, że kora jest trochę pogrubiona, jednak w opisie badania tego nie napisała. Jest tylko ze patologicznych i powiększonych węzłów chłonnych nie znaleziono, ale powiedziała ze przepływy i reszta jest w porzadku, czy to moze byc cos groźnego, np. choroba rozrostowa? Bardzo się tego obawiam, ponieważ z usg z września nie zostałam poinformowana ze cos takiego jest u mnie (wtedy byłam u innej pani)  morfologię miałam 18.08 i wszystko było w porządku. 0B 3, a CRP 0,28. Czy powinnam powtórzyć morfologię albo jakoś badać te węzły ze względu na ta pogrubiona korę?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3548
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi