Podłużna, wypełniona krwią plama w pachwinie

W pachwinie miałam ciemną, niewielką, podłużną plamę, taką jakby wypełnioną krwią, przy dotknięciu nie bolało, czasem czułam bardzo delikatny ból. Dodam, że było czuć małe zgrubienie pod spodem. Obecnie opisana wyżej plamka tak jakby się rozdarła i ocierając o bieliznę boli. Chcąc przyjrzeć się bliżej zrobiłam zdjęcie rozdartej plamki, pod cieką warstwa skory widać dwie czarne kreski dłuższe i jedna malutka, być może to owłosienie łonowe, które utkwiło pod skóra i stąd ten cały problem. Dodam, że jestem kobietą, lat 20. Co to może być? I czy może to być coś poważnego?
Myśle, ze to nic groźnego . Proszę zgłosić się na badanie ginekologiczne.
Zalecana konsultacja dermatologiczna.
Może to być włos wrośnięty w skórę. Usunąłbym go a jak się nie uda to należy zgłosić się do lekarza.
Myślę, że to nic niepojącego. Proszę pokazać lekarzowi na osobistej wizycie.
Proszę omówić ten problem najlepiej podczas rutynowej wizyty ginekologicznej. Często włos wzrasta nieprawidłowo pod skóra, warto jednak skonsultować to z lekarzem, szczególnie jeśli problem nawraca.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi