Plamienie w ciąży, czy to normalne?

Mam brązowe plamienie, jestem w 20 tygodniu ciąży. Mam nadżerkę szyjki macicy. Brzuch mnie troche pobolewa, ale to już raczej ze stresu spowodowanego plamieniem. Czy to normalne?

Niezbędna pilna wizyta u ginekologa.
Proszę zgłosić się do lekarza ginekologa
Każde krwawienie w ciąży wymaga konsultacji z lekarzem. W Pani przypadku może to być związane z obecnością nadżerki, ale niezbędne jest wykluczenie też innych przyczyn i ewentualne zastosowanie odpowiedniego leczenia.
nie jest to normalne, należy to sprawdzić
nie jest to normalne, należy to sprawdzić
To jest bardzo niepokojący objaw

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3545
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi