Plamienie implantacyjne - kiedy wykonać test?

Mój cykl menstruacyjny trwa 35 dni. W okolicach dni płodnych (17 dzień cyklu) uprawiałam z partnerem stosunek bez zabezpieczenia, przerwany. Dziś jestem w 24 dniu cyklu i pojawiła się skąpa miesiączka, kolor raczej normalny - nie jest to plamienie brunatne lub różowe. Zastanawiam się, czy to może być krwawienie implantacyjne? Kiedy wykonać test? Jak powinna wyglądać szyjka podczas krwawienia implantacyjnego? Jak szybko po zapłodnieniu unosi się i zamyka? Jestem po cięciu cesarskim, choruję przewlekle na niedoczynność tarczycy i przyjmuję leki.

Ocena szyjki daje tylko pośrednią informacje o ciąży. Proszę rozważyć ocenę stężenia beta-hcg z racji jego czułości. Wynik pozytywny jest możliwy po około tygodniu od zapłocnienia.
Ocena szyjki daje tylko pośrednią informacje o ciąży. Proszę rozważyć ocenę stężenia beta-hcg z racji jego czułości. Wynik pozytywny jest możliwy po około tygodniu od zapłocnienia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi