Pieczenie języka, ból zębów i nerwobóle po antybiotykoterapii

Od dłuższego czasu coś się ze mną dzieje, po skończeniu antybiotykoterapii piecze mnie czasami język i bolą zęby, cała krtań, plecy i klatka piersiowa, mam dziwne nerwobóle, które pojawiają się na całym ciele, raz na łokciach, raz gdzieś przy kostkach oraz kłucie przy szyi po lewej stronie, straszny ból ramion. Czuję się słabo, mieszkam za granicą, a tu robią mi tylko badania krwi i mówią na ich podstawie, że nie mam żadnego zakażenia, nikt nie robił jeszcze posiewu z jamy ustnej. Do jakiego lekarza mam się wybrać w takim przypadku?
Koniecznie zgłosić się do neurologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi