Pieczenie i kłucie w klatce piersiowej. Stres czy objaw covid?

Jestem mężczyzną, mam 20 lat. Przechodzę właśnie kwarantannę domową. Przez pierwsze 4 dni miałem objawy: bolały mnie nerki, klatka piersiowa, gorączka, kaszel, ogólnie osłabienie jak przy covid. Na 5 dzień było już lepiej, objawy zaczęły ustępować, 6 dzień czułem się lepiej. Dzisiaj jest 7 dzień i jest noc i dorwało mnie kłucie i pieczenie do zniesienia w klatce piersiowej i lekkie poty. Wcześniej zanim mnie piekło miałem lekki problem z oddychaniem. Czy to może być spowodowane stresem? Czy mam cos z tym zrobić?
Objawy, które Pan opisuje nierzadko występują w przebiegu infekcji COVID-19.. niemniej jednak należy wykluczyć inne, somatyczne potencjalne przyczyny.
Zalecam konsultację z lekarzem w trybie pilnym, najlepiej z pełnym badaniem fizykalnym oraz badaniami dodatkowymi jak np. ekg. Najlepiej - proszę poinformować swojego lekarza rodzinnego o w/w dolegliwościach.
Proszę skontaktować się pilnie ze swoim lekarzem rodzinnym.
Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem POZ lub NPL celem uzyskania skierowania na test PCR w kierunku COVID-19. Ujemny wynik testu będzie wskazywał na inną niż covid przyczynę dolegliwości, która będzie wymagała dalszej diagnostyki.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi