Pieczenie i kłucie w klatce piersiowej. Stres czy objaw covid?

Jestem mężczyzną, mam 20 lat. Przechodzę właśnie kwarantannę domową. Przez pierwsze 4 dni miałem objawy: bolały mnie nerki, klatka piersiowa, gorączka, kaszel, ogólnie osłabienie jak przy covid. Na 5 dzień było już lepiej, objawy zaczęły ustępować, 6 dzień czułem się lepiej. Dzisiaj jest 7 dzień i jest noc i dorwało mnie kłucie i pieczenie do zniesienia w klatce piersiowej i lekkie poty. Wcześniej zanim mnie piekło miałem lekki problem z oddychaniem. Czy to może być spowodowane stresem? Czy mam cos z tym zrobić?
Objawy, które Pan opisuje nierzadko występują w przebiegu infekcji COVID-19.. niemniej jednak należy wykluczyć inne, somatyczne potencjalne przyczyny.
Zalecam konsultację z lekarzem w trybie pilnym, najlepiej z pełnym badaniem fizykalnym oraz badaniami dodatkowymi jak np. ekg. Najlepiej - proszę poinformować swojego lekarza rodzinnego o w/w dolegliwościach.
Proszę skontaktować się pilnie ze swoim lekarzem rodzinnym.
Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem POZ lub NPL celem uzyskania skierowania na test PCR w kierunku COVID-19. Ujemny wynik testu będzie wskazywał na inną niż covid przyczynę dolegliwości, która będzie wymagała dalszej diagnostyki.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi