Pieczenie i ból przy oddawaniu moczu

Mam 19 lat. Od ponad 6 miesięcy dokucza mi pieczenie i ból przed oraz po oddawaniu moczu. Leki na infekcje dróg moczowych nie pomagają tak samo jak leki na infekcje bakteryjne, grzybicze i mieszane. Z badań nic nie wynika, lekarze nie wiedza co jest przyczyną nawracającego pieczenia i bólu, który czasem jest słabszy, a czasem silniejszy. Zmieniłam wszystko co mogło by powodować nawracanie tych objawów, zmieniłam bieliznę i płyn do higieny intymnej. Nie wiem co robić dalej, nie ukrywam, że życie z czymś takim w tak młodym wieku jest uciążliwe.
Problem wymaga rozszerzenia diagnostyki i zapoznania się z dotychczasowymi wynikami badań aby można było Pani zaproponować dalsze leczenie i rozwiązanie problemu.
nalezy wykonac usg nerek
prosze udac sie do urologa
Bardzo dużo ogólników, trzeba zapoznać się z dotychczasowymi badaniami, z dotychczasowym postępowaniem i pogłębić diagnostykę.
Niezbędna konsultacja urologiczna.
Należy zgłosić się do urologa konieczne jest pogłębienie diagnostyki (zaczynając od USG)
Ze wszystkimi dotychczas wykonanymi badaniami proszę zgłosić się do urologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4310
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi