Pieczenie i ból przy oddawaniu moczu

Mam 19 lat. Od ponad 6 miesięcy dokucza mi pieczenie i ból przed oraz po oddawaniu moczu. Leki na infekcje dróg moczowych nie pomagają tak samo jak leki na infekcje bakteryjne, grzybicze i mieszane. Z badań nic nie wynika, lekarze nie wiedza co jest przyczyną nawracającego pieczenia i bólu, który czasem jest słabszy, a czasem silniejszy. Zmieniłam wszystko co mogło by powodować nawracanie tych objawów, zmieniłam bieliznę i płyn do higieny intymnej. Nie wiem co robić dalej, nie ukrywam, że życie z czymś takim w tak młodym wieku jest uciążliwe.
Problem wymaga rozszerzenia diagnostyki i zapoznania się z dotychczasowymi wynikami badań aby można było Pani zaproponować dalsze leczenie i rozwiązanie problemu.
nalezy wykonac usg nerek
prosze udac sie do urologa
Bardzo dużo ogólników, trzeba zapoznać się z dotychczasowymi badaniami, z dotychczasowym postępowaniem i pogłębić diagnostykę.
Niezbędna konsultacja urologiczna.
Należy zgłosić się do urologa konieczne jest pogłębienie diagnostyki (zaczynając od USG)
Ze wszystkimi dotychczas wykonanymi badaniami proszę zgłosić się do urologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7005
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi