2021-02-12

Pieczenie i ból przy oddawaniu moczu

Mam 19 lat. Od ponad 6 miesięcy dokucza mi pieczenie i ból przed oraz po oddawaniu moczu. Leki na infekcje dróg moczowych nie pomagają tak samo jak leki na infekcje bakteryjne, grzybicze i mieszane. Z badań nic nie wynika, lekarze nie wiedza co jest przyczyną nawracającego pieczenia i bólu, który czasem jest słabszy, a czasem silniejszy. Zmieniłam wszystko co mogło by powodować nawracanie tych objawów, zmieniłam bieliznę i płyn do higieny intymnej. Nie wiem co robić dalej, nie ukrywam, że życie z czymś takim w tak młodym wieku jest uciążliwe.

Problem wymaga rozszerzenia diagnostyki i zapoznania się z dotychczasowymi wynikami badań aby można było Pani zaproponować dalsze leczenie i rozwiązanie problemu.
Bardzo dużo ogólników, trzeba zapoznać się z dotychczasowymi badaniami, z dotychczasowym postępowaniem i pogłębić diagnostykę.
Należy zgłosić się do urologa konieczne jest pogłębienie diagnostyki (zaczynając od USG)
Ze wszystkimi dotychczas wykonanymi badaniami proszę zgłosić się do urologa.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Urolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Urolog w Katowicach Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Warszawie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Krakowie Urolog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4