Pęknięta prezerwatywa, jak duże są szanse na ciążę?

Współżyłam z chłopakiem 6 dni przed okresem (dni niepłodne). Pękła gumka w połowie, chłopak nie doszedł. Natomiast w zbiorniczku znajdowała sie substancja występująca przed dojściem. Jak duże szanse są na ciążę?

niewielkie
Jest pewne, całkiem istotne ryzyko nieplanowanej ciąży. Rozważyć proszę zastosowanie antykoncepcji postkoitalnej do kilku dni po stosunku. Warto też omówić z ginekologiem podczas konsultacji bezpieczniejsze i bardziej komfortowe metody antykoncepcji niż prezerwatywa.
Raczej niewielkie.
szanse na ciążę istnieją
szanse na ciążę istnieją
Szanse na ciąże są duże
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2733
Pytań zadanych
przez pacjentów
6925
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi