Pęknięta prezerwatywa - czy jest ryzyko ciąży jeżeli nie było wytrysku?

Podczas stosunku doszło do pęknięcia prezerwatywy. Zauważyłem to po 3-5 minutach. Nie doszło w tym czasie jednak do wytrysku. Partnerka miała wtedy 11 dzień całego cyklu. Jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, czy nie ma co się przejmować?
W przypadku który Pan opisuje jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
Preejakulat może zawierać plemniki.Istnieje prawdopodobieństwo zapłodnienia.Male ale jest.
jest
Jest możliwość zajścia w ciążę
Jest taka możliwość.
Tak, jest ryzyko nieplanowanej ciąży. Proszę poinformować partnerkę - powinna rozważyć zastosowanie antykoncepcji po stosunku.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi