Pękły szwy po usunięciu cysty pod napletkiem - czy powinienem udać się na wizytę i zaszyć ponownie?

14.12.2020 przechodziłem zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu cysty spod żołędzia pod napletkiem. Zostały mi założone szwy rozpuszczalne, których kilka dzisiaj pod wpływem porannych erekcji pękło. Rana w ogóle nie boli, jedynie chciałbym się zapytać, czy konieczne jest ustalenie kolejnej wizyty u urologa w celu ponownego zaszycia.
Konieczna jest wizyta u lekarza, który obejrzy ranę i zadecyduje czy jest konieczność ponownego założenia szwów.
Wskazana kontrola urologiczna.
tak prosze udac sie na wizyte do chirurga
Należy kontaktować się z lekarzem prowadzącym po obejrzeniu rany- dalsze decyzje

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi