Operacja z powodu obumarcia dziecka

Dzień dobry, zostałam operowana z powodu obumarcia dziecka w 28tc, wskazaniem do przeprowadzenia cc byl mięsniak określony przez lekarzy jako "rodzący się, wielkości 15 cm. Dzień przed tragedia wszystko było dobrze, nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Cała ciąże czułam się bardzo dobrze. Dzidzius nie miał wad wrodzonych ani genetycznych i nie został owinięty pępowina, nie było również wezła. Ja na nic nie chorowałam. Wyniki książkowe. Czy mięśniak mogl sie przyczynik do obumarcia? Kiedy mogę starać się o kolejną ciąże?

Tak, mięśniak mógł mieć związek z obumarciem płodu. Staranie się o kolejną ciążę będzie uzależnione od czasu jaki upłynął od operacji oraz jej rozległości. Pomocne będzie dokładne badanie ultrasonograficzne.
Niezbędna szczegółowa diagnostyka ginekologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi