Okres w trakcie cyklu po zmianie tabletek antykoncepcyjnych

W dniu 02.01.21 rozpoczęłam pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Qlaira. Wcześniej przyjmowałam Rigevidon. Tabletki Qlaira przyjmowałam co do godziny, od rozpoczęcia opakowania nie współżyłam. W 11-tym dniu wystąpiło brunatne plamienie, a w 12-tym dniu normalny okres, który utrzymuje się do dnia dzisiejszego (czyli jest to już trzeci dzień z utrzymującym się krwawieniem). Czy jest to normalne przy zmianie tabletek? Czy powinnam udać się do mojego ginekologa?
W pierwszych cyklach stosowania nowych tabletek mogą wystąpić krwawienia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5243
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi