Okres pomimo pozytywnego wyniku testu ciążowego

Mam 25 lat i pewien problem. Ostatnia miesiączka wystąpiła u mnie 26 stycznia, 1 marca wykonałam test ciążowy wyszedł pozytywny. Udałam się do lekarza 9 marca i tego samego dnia dostałam okres. Lekarz po wykonaniu USG dopochwowego nie potwierdził ciąży, skierował mnie na określenie poziomu bhcg i wyszedł wynik na poziomie 153. Co to może oznaczać?

Wskazana konsultacja z ginekologiem.
Należy skonsultować się z ginekologiem, może oznaczać to samoistne poronienie.
Zalecana ponowna konsultacja ginekologiczna.
może być to poronienie samoistne lub biochemiczne, nalezy wykonac badanie ginekologiczne i usg
Należy skonsultować się z ginekologiem, może oznaczać to samoistne poronienie ,musi byc wykonane usg ginekologiczne
Proszę powtórzyć badanie stężenia beta-hcg i wynik skonsultować z ginekologiem. Przyczyn może być kilka w tym takie, które mogą być podstawą do leczenia szpitalnego.
Wygląda na to że była Pani w ciąży i że doszło do poronienia.Prosze ponownie zgłosić się do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi