Ogromny ból podczas przebijania błony dziewiczej

Jestem dziewicą, kilkukrotnie z moim chłopakiem próbowaliśmy się kochać, jednak za każdym razem odczuwam ogromny ból wręcz nie do zniesienia. Nie tyle od razu przy samym włożeniu członka, co w momencie, gdy wejdzie głębiej i błona się "naciągnie", ale nie chce pęknąć. Ten ból jest naprawdę nie do zniesienia przez co sama jestem w szoku, bo mam dość wysoki próg bólu. Byłam u ginekologa, stwierdził, że anatomicznie wszystko jest ok, wkładał mi wziernik do pochwy i czułam ból, potem posmarował jakąś maścią znieczulającą i ból był minimalnie mniejszy. Dał mi tę maść do domu plus jakieś nawilżające, próbowaliśmy, było jakby troszkę lepiej jednak przy głębszym wejściu i tak był problem, bo ból był straszny i błona nie pękła. A członek mojego chłopaka wcale nie jest zbyt mały, żeby sobie z tym nie poradził. Gigantem też nie jest, żeby ból pojawił się od jego rozmiaru. Lekarz zasugerował za to, że jeśli się nie uda to powinnam udać się do seksuologa bo problem może być "w mojej głowie". Jest to dla mnie niezrozumiałe, bo przed samymi próbami stosunku nie stresuje się, jestem wystarczająco nawilżona, partner jest wyrozumiały, łączy nas silne uczucie, nie mam żadnej traumy itp., podejście do seksu też mam "lajtowe", chcę się z nim kochać i nie czuje żadnej wewnętrznej "blokady". Po prostu ból przy głębszym jego wejściu mnie paraliżuje aż do krzyku, po czym rezygnujemy. I naprawdę, jest to ogromny ból. Warunki nie mają nic do tego, jesteśmy u niego, mieszka sam, nastrój zawsze jest, żadnej presji itp., nie jestem spięta, próbowaliśmy na różne sposoby, nawet wypiłam kilka drinków, żeby może nie czuć tak tego bólu, jednak znów bez skutku. Moim zdaniem to nie jest problem "głowy" tylko zbyt grubej błony (?). Jednak ginekolog twierdzi, że wszystko z nią ok. Co robić? Ile można próbować bez skutku...

Czasami konieczna jest korekta chirurgiczna błony dziewiczej. Proszę skonsultować się z ginekologiem najlepiej takim, który zajmuje się również seksuologią.
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
Zalecana jest ponowna konsultacja ginekologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi