2023-10-28

Ogromne bóle nadbrzusza - czym mogą być spowodowane?

Co jakiś czas mam epizody, gdzie okropnie boli mnie brzuch w nadbrzuszu. Jest to momentami naprawdę silne i towarzyszą temu nudności. Ciekawe jest to, że mam tak tylko wieczorem jakoś po 19. Nic nie pomaga. Miałam tak ostatnio przez długi okres, ale jakoś przeszło. Od dwóch dni znowu wróciło. Nie mam pojęcia, co to jest, boję się gastroskopii, ale podejrzewam, że mogą być to wrzody. Ten ból jest na prawdę momentami nie do zniesienia i bardzo mnie zniechęca do jedzenia. Czasami się zdarza, że boli mnie z samego rana, ale jak coś zjem, to ustaje aż do wieczora.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4