Odruch wymiotny spowodowany dużą ilością zapachów

Mam 52 lata i na wiele zapachów reaguję wymiotami. Chodzi o to, że jeśli jest dużo zapachów na raz to mam odruchy wymiotne i czasami dochodzi do wydalenia treści żołądkowej. Dzieje się tak od ok dziewięciu miesięcy, z tendencją wzrostową. Pracuję przy produkcji żywności i po całym dniu czasami kręci mi się w głowie i mam poczucie ogólnego zmęczenia. Zacząłem się niepokoić tym stanem mojego zdrowia.
mogą to być to objawy menopauzy
Proszę udać się do laryngologa, który oceni czy występuje u Pana nadwrażliwość węchowa. Proszę także rozważyć zmianę stanowiska pracy.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi