Odruch wymiotny spowodowany dużą ilością zapachów

Mam 52 lata i na wiele zapachów reaguję wymiotami. Chodzi o to, że jeśli jest dużo zapachów na raz to mam odruchy wymiotne i czasami dochodzi do wydalenia treści żołądkowej. Dzieje się tak od ok dziewięciu miesięcy, z tendencją wzrostową. Pracuję przy produkcji żywności i po całym dniu czasami kręci mi się w głowie i mam poczucie ogólnego zmęczenia. Zacząłem się niepokoić tym stanem mojego zdrowia.
mogą to być to objawy menopauzy
Proszę udać się do laryngologa, który oceni czy występuje u Pana nadwrażliwość węchowa. Proszę także rozważyć zmianę stanowiska pracy.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi