Odkleiłam za szybko plaster evra

Mam pytanie odnośnie plastra evra. 3. Plaster powinnam odkleić w czwartek okolo 22, a zrobiłam to o 1 w nocy z środy na czwartek, jakieś 21h wcześniej, co teraz? Nakleić 1szt plaster np w środę? Na pewno dzień 1 ulegnie zmianie i nie będzie to już czwartek o 22?

Proszę nakleić kolejny plaster w ciągu 24 godzin od usunięcia poprzedniego
należy przykleić w ciągu 24 godzin
należy przykleic jak najszybciej
Proszę jak najszybciej przykleić plaster
Należy jak najszybciej nakleić nowy plaster. Jeśli od odklejenia plastra minęło więcej niż 24h konieczne jest równoczesne stosowanie dodatkowej metody antykoncepcji w ciągu pierwszych 7 dni nowego cyklu.
Nowy plaster należy przykleić w ciągu 24 godzin.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2733
Pytań zadanych
przez pacjentów
6930
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi