Od jakich tabletek antykoncepcyjnych przytyję?

Chciałabym wiedzieć czy są tabletki antykoncepcyjne dzięki którym przybiorę na wadze? Obecnie przyjmuje tabletki Vines ale nie nie tyje od nich, a naprawdę jest mi to potrzebne.
Warto przeprowadzić badanie ginekologiczne i sprawdzić dostępność innych form zabezpieczenia antykoncepcyjnego. Co do przyrostu masy ciała, chodzi o prawidłową budowę, czy przyrost tkanki tłuszczowej. Ustalenie zdrowego stylu życia nie jest takie proste. Proszę się skontaktować również z lekarzem rodzinnym.
Zwiększenie masy ciała w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych jest działaniem niepożądanym i producenci leków starają się je eliminować. Są inne sposoby na zwiększenie masy ciała. Proszę skontaktować się ze specjalistą dietetykiem.
wymagane jest poszerzenie wywiadu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi