Od jakich tabletek antykoncepcyjnych przytyję?

Chciałabym wiedzieć czy są tabletki antykoncepcyjne dzięki którym przybiorę na wadze? Obecnie przyjmuje tabletki Vines ale nie nie tyje od nich, a naprawdę jest mi to potrzebne.
Warto przeprowadzić badanie ginekologiczne i sprawdzić dostępność innych form zabezpieczenia antykoncepcyjnego. Co do przyrostu masy ciała, chodzi o prawidłową budowę, czy przyrost tkanki tłuszczowej. Ustalenie zdrowego stylu życia nie jest takie proste. Proszę się skontaktować również z lekarzem rodzinnym.
Zwiększenie masy ciała w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych jest działaniem niepożądanym i producenci leków starają się je eliminować. Są inne sposoby na zwiększenie masy ciała. Proszę skontaktować się ze specjalistą dietetykiem.
wymagane jest poszerzenie wywiadu
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi