2023-04-20

Obkurczony pęcherzyk żółciowy - czy zawsze wymaga operacji?

W badaniu USG wyszło, że mój pęcherzyk żółciowy jest obkurczony na złogach. Czy to jest równe z tym, że czeka mnie operacja, czy może da się usunąć ten problem innymi sposobami? Jeśli da się usunąć ten problem innymi sposobami, to jakimi? Wyszło też, że trzustka jest hyperechogeniczna, lekarz dodał od siebie że jest jasna - co to znaczy i czy ma to jakiś związek z kamieniami w pęcherzyku żółciowym?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Gastrolog w Toruniu Gastrolog w Łodzi Gastrolog w Bydgoszczy Gastrolog w Poznaniu Gastrolog w Częstochowie Gastrolog w Gliwicach Gastrolog w Warszawie Gastrolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6188
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16212
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+142
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4