2024-05-20

Objawy zawsze będą wracać czy jest jednak jakaś szansa na powrót do zdrowia?

Jestem mężczyzną, mam 26 lat i zmagam się z następującym problemem: od około 2 lat cały czas mi się odbija (nawet na czczo), czasami zjem coś o 14 i odbije mi się tym o 22. Mam wrażenie, że zaczęło mi się to po dniu, w którym miałem nudności i nie mogłem nic zjeść (przeszło po 3 dniach i stanęło na tym co jest teraz). W zeszłym tygodniu wpadłem na pomysł, że zacznę używać leku na refluks. Używałem go przez około 4 dni i czułem się bardzo dobrze, wróciły mi siły, miałem więcej energii / jak bym już nie miał tych problemów gastrycznych. Dzisiaj pierwszy dzień bez stosowania (po 4 dniach) i już czuję, że odbijanie i uczucie ciężkości powoli nawraca. Czy tak powinno być, czy nie? Do lekarza będę szedł po kolonoskopii, którą mam za 2 tygodnie. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Gastrolog w Toruniu Gastrolog w Łodzi Gastrolog w Bydgoszczy Gastrolog w Poznaniu Gastrolog w Częstochowie Gastrolog w Gliwicach Gastrolog w Warszawie Gastrolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6483
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16891
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+156
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4