O czym świadczy ten guzek za uchem?

Mam 18 lat, parę lat temu wyczułam małego guzka między skronią a uchem, obecnie ma on niecałe 2 cm, dostałam skierowanie do chirurga, ale kiedy poszłam, lekarz mam wrażenie jakby mnie wręcz wyśmiał i powiedział że nic tu do wycięcia nie widzi. Poszłam do lekarza tylko dlatego że od dłuższego czasu boli mnie w tej okolicy głowa oraz miewam tak jakby ból kości w tym miejscu. Około miesiąc temu z prawej strony głowy, tym razem za uchem powstał identyczny guzek, tyle że jest o wiele mniejszy, bo ma 0.5 mm. Te guzki są twarde, niebolesne i przesuwalne tylko we własnym obrębie, tak jakby były do czegoś przyrośnięte. Raczej już nie rosną, ale bóle są dalej, tak samo zawroty głowy i kiedyś często miewałam chwilowy brak czucia w nogach, musiałam po prostu w danym momencie usiąść, teraz zdarza się to rzadziej. Pytanie brzmi co to może być i gdzie się z tym zgłosić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi