O czym świadczy ten guzek za uchem?

Mam 18 lat, parę lat temu wyczułam małego guzka między skronią a uchem, obecnie ma on niecałe 2 cm, dostałam skierowanie do chirurga, ale kiedy poszłam, lekarz mam wrażenie jakby mnie wręcz wyśmiał i powiedział że nic tu do wycięcia nie widzi. Poszłam do lekarza tylko dlatego że od dłuższego czasu boli mnie w tej okolicy głowa oraz miewam tak jakby ból kości w tym miejscu. Około miesiąc temu z prawej strony głowy, tym razem za uchem powstał identyczny guzek, tyle że jest o wiele mniejszy, bo ma 0.5 mm. Te guzki są twarde, niebolesne i przesuwalne tylko we własnym obrębie, tak jakby były do czegoś przyrośnięte. Raczej już nie rosną, ale bóle są dalej, tak samo zawroty głowy i kiedyś często miewałam chwilowy brak czucia w nogach, musiałam po prostu w danym momencie usiąść, teraz zdarza się to rzadziej. Pytanie brzmi co to może być i gdzie się z tym zgłosić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi