O czym świadczy brązowe plamienie przed okresem?

Od pewnego czasu zaczęło pojawiać się u mnie brązowe plamienie przed okresem. Sama miesiączka stała się bardzo bolesna. Mam duże skurcze, do tego stopnia że mnie wybudzają w nocy. Czasami także odczuwam dziwny ból "w miednicy", pojawia się on nagle i trwa kilka sekund. Dodam, że od 8 miesięcy staram się o dziecko bez rezultatu.

Proszę wykonać badanie USG, możliwa jest każda przypadłość łącznie z endometriozą.
Proszę umówić konsultację ginekologiczną z badaniem usg celem wykluczenia uchwytnych przyczyn oraz rozważyć szerszą diagnostykę hormonalną u ginekologa zajmującego się leczeniem zaburzeń płodności.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi