O czym może świadczyć ból kręgosłupa szyjnego z drętwieniem twarzy?

Mam bóle kręgosłupa szyjnego od dłuższego czasu i od około 2 miesięcy z przerwami mam uczucie drętwienia z prawej strony twarzy. Czasem jest to uczucie jakby prąd przeszywał tę część. Miałam już coś takiego około 5 lat temu, potem była długa przerwa i teraz znowu objawy sie nasiliły.

może oznaczać ucisk na naczynia, należy wykonać rezonans magnetyczny kregosłupa
Wskazana konsultacja u neurologa, objaw może wskazywać na neuralgię nerwu twarzowego.
Dzień dobry, mogą to być objawy dyskopatii odcinka szyjnego kręgosłupa - zapraszam na konsultacje, w razie potrzeby wytłumaczę dokładnie wytyczne dalszego postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Niezbędna jest konsultacja neurologiczna.
może oznaczać ucisk na naczynia, należy wykonać rezonans magnetyczny kregosłupa
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Fizjoterapeuta w Opolu Fizjoterapeuta w Krakowie Fizjoterapeuta w Gliwicach Fizjoterapeuta we Wrocławiu Fizjoterapeuta w Dąbrowie Górniczej Fizjoterapeuta w Katowicach Fizjoterapeuta w Poznaniu Fizjoterapeuta w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z