O czym mogą świadczyć krwiste wymioty?

Piłem od 2 lat po 5 piw i winko dziennie. Pewnego dnia w pracy po wysiłku fizycznym straciłem przytomność i dostałem epilepsji, tj. drgawki,wykręcenie ciała, twarzy brak oddechu, pogryzienie języka, piana z ust. Trwało to jakieś 5 do 7 minut. Po dojściu do siebie nic nie pamiętałem, nawet który jest rok, jak mam na imię. Zabrała mnie karetka do szpitala. Po czym lekarz nic nie stwierdził i kazał iść do domu. Zanim wstałem dostałem kolejnego ataku, jeszcze mocniejszego. Po ocknięciu doszły wymioty z krwią. Zostałem w szpitalu na 2 doby. Kolejny atak już nie wystąpił zrobili mi TK. I nie było nieprawidłowości. Wypuścili mnie do domu. Teraz żyje w strachu, bo nie dostałem diagnozy co to było. Nie wiem co mam robić dalej. Dodam, że od pierwszego ataku minęły 4 dni i nic się nie dzieje prócz bolących mięśni bólu głowy i biegunki. Proszę o pomoc co mam dalej zrobić... Mam 30 lat

Z kartą informacyjną ze szpitala proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który podejmie decyzję co do dalszej diagnostyki i leczenia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi