O czym mogą świadczyć krwiste wymioty?

Piłem od 2 lat po 5 piw i winko dziennie. Pewnego dnia w pracy po wysiłku fizycznym straciłem przytomność i dostałem epilepsji, tj. drgawki,wykręcenie ciała, twarzy brak oddechu, pogryzienie języka, piana z ust. Trwało to jakieś 5 do 7 minut. Po dojściu do siebie nic nie pamiętałem, nawet który jest rok, jak mam na imię. Zabrała mnie karetka do szpitala. Po czym lekarz nic nie stwierdził i kazał iść do domu. Zanim wstałem dostałem kolejnego ataku, jeszcze mocniejszego. Po ocknięciu doszły wymioty z krwią. Zostałem w szpitalu na 2 doby. Kolejny atak już nie wystąpił zrobili mi TK. I nie było nieprawidłowości. Wypuścili mnie do domu. Teraz żyje w strachu, bo nie dostałem diagnozy co to było. Nie wiem co mam robić dalej. Dodam, że od pierwszego ataku minęły 4 dni i nic się nie dzieje prócz bolących mięśni bólu głowy i biegunki. Proszę o pomoc co mam dalej zrobić... Mam 30 lat

Z kartą informacyjną ze szpitala proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który podejmie decyzję co do dalszej diagnostyki i leczenia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi