Nudności i wymioty niewiadomego pochodzenia (krew w wymiotach)

Mam 18 lat i od około pół roku zmagam się z nudnościami i wymiotami niewiadomego pochodzenia. Miałam we wrześniu ubiegłego roku wykonaną gastroskopię która wykazała stan zapalny. Leczyłam się helicidem i lekami przeciwwymiotnymi. Dolegliwości ustały na około miesiąc, potem znowu zaczęłam wymiotować. Jakiś czas temu zauważyłam w swoich wymiotach krew. Coraz częściej czuje się źle, praktycznie codziennie wymiotuję i chudnę, bo nic nie jem. Po krwawych wymiotach udałam się na SOR jednak zlekceważono mój problem. Często również jest mi słabo, nawet kilka razy zemdlałam. Mój lekarz przepisał mi znowu helicid. Jednak gdy tylko go odstawiam wymioty powracają. Czy powinnam udać się jeszcze raz do szpitala? Dodam, że moja dieta jest lekkostrawna, jem głównie zupy, ryż, warzywa, delikatne mięso, kanapki z serem. Unikam niezdrowego jedzenia. Jak to leczyć? Jakie choroby układu pokarmowego mogą dawać podobne objawy? Czy nie powinnam lekceważyć krwi w treści żołądka?
Zalecam wykonanie gastroskopii.
Myśle ze ponownie trzeba wykonać gastroskopię
Należy wykonać morfologię krwi oraz gastroskopię.
Zalecane wykonanie badania gastrofiberoskopowego.
W tym przypadku gastroskopia jest badaniem z wyboru - proszę się umówić do gastroenterologa.
zalecam kolonoskopie i gastroskopię
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi