Nocne poty - gdzie szukać ich przyczyny?

Mam 41 lat, od jakiegoś miesiąca pocę się w nocy - nie są to zlewne poty, raz są mniej, raz bardziej obfite. Głównie pocę się na szyi, klatce piersiowej, czasem na plecach. Zrobiłam morfologię z rozkazem, cukier, TSH i CRP, wszystkie badania wyszły OK. Dodam, że często się stresuję i kilka lat temu leczyłam nerwicę lękową, jednak nie przyjmuje żadnych leków. Jakie badania jeszcze zrobić? Może jakieś inne hormony? Miesiączki mam regularne.
Wskazany dokładny wywiad medyczny, przyczyn może być wiele, między innymi stany lękowe.
Nalezy przeprowadzić diagnostykę w warunkach POZ, przyczyn może być wiele a badania biochemiczne mogą być w normie
potzrebuje wiecej informacji, moliwe jest przedwczesne wygasanie czynnosci jajników,
Proszę zgłosić się do dermatologa, który zaleci odpowiedni sposób postępowania.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi