Nieustanny ból pod pachą od 2 lat - jakie badania zrobić?

Mam 33 lata jestem mężczyzną. Mam syndrom jelita wrażliwego i refluks żołądka. Mój stolec jest często rzadki, często kulkowaty, często boli mnie brzuch i po załatwieniu się przechodzi, zazwyczaj wtedy wylatuje bardzo rzadki. Poza tym pęka mi odbyt lekko, ale bez krwi, czasem boli, czasem nie. Pęknięcia mam od 2 lat, praktycznie cały czas i ciągle w innych miejscach, takie jak czasem się robią pomiędzy palcami, nie jest to szczelina odbytu, ale jakby półszczelina. Refluks mam lekki, ciągle boli mnie głowa i jestem zmęczony. 2 lata temu strasznie mnie zabolało pod żebrami i było mi niedobrze, potem miałem zgagę pół roku, ale mi przeszło. Strasznie mnie łapią skurcze i nerwobóle klatki piersiowej, od sutka do pachy z obu stron. I mięśnie grzbietu też, tak poniżej pach. Ciągle jest mi niedobrze, w szczególności po jedzeniu. Pod lewą pachą strasznie mnie boli od 2 lat, byłem u lekarzy, ale nie uzyskałem jeszcze żadnej realnej pomocy lub diagnozy. Ból pod pachą jest strasznie uciążliwy, nie daje mi spać. I całe ramię jakby promieniowało i to uczucie jest nieznośne. Ciągle muszę się ruszać lub mnie to tak irytuje, że mam nagłe ruchy i mam ochotę wydrapać sobie ramię. Ból pod pachą jest nieustanny od 2 lat. Zaczęło się od tego, że dużo jeździłem na rowerze i mnie bolała lewa ręka, od palców do ramienia czułem dziwne mrowienia, potem mnie strasznie kłuło w klatce, nie mogłem oddychać. Ból się nasilał najpierw po 2h jazdy, potem już po 10 minutach. Odstawiłem rower, od tamtej pory mnie tak strasznie boli pod pachą. Jakie badania muszę sobie zrobić i co może mi dolegać?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi