Nietypowy ból biodra i pachwiny - z czego może wynikać?

Od dłuższego czasu cierpię na niecodzienne bóle. Ból pojawia się w okolicy prawego biodra i pachwiny, gdy dłuższy czas siedzę w jednej pozycji. Ból mija po długim czasie.
Niezbędna będzie stacjonarna wizyta lekarska z pełnym badaniem fizykalnym, podczas której lekarz postawi właściwe rozpoznanie oraz określi dalszy sposób postępowania.
Potrzeba zebrać dokładny wywiad, zdecydować o ewentualnym podjęciu dalszej diagnostyki, zalecam skontaktować się z lekarzem rodzinnym.
Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi