Nietypowe przewodzenie we włóknach czuciowych nerwu pośrodkowego prawego i nerwu łokciowego

W dniu 2 lipca 2020 r. miałam wykonany zabieg palca zatrzaskującego IV prawej ręki, do dnia dzisiejszego odczuwam dolegliwości po tym zabiegu tzn. ból ręki przy chwytaniu różnych przedmiotów, szczególnie wzdłuż paca operowanego aż do przegubu z pieczeniem pośrodku dłoni. Ponadto niesprawność tej ręki szczególnie przy chwytaniu drobnych przedmiotów. Ponieważ podejrzewałam jakieś uszkodzenie nerwu zrobiłam w dniu 29.12.2020 badanie EMG, wynik: "Nietypowo oceniono przewodzenie we włóknach czuciowych nerwu pośrodkowego prawego i nerwu łokciowego prawego z palca IV - stwierdzono niewielkie obniżenie amplitudy odpowiedzi w gałęzi nerwu pośrodkowego prawego z palca IV." Proszę o pomoc co do dalszego postępowania w takim przypadku.
Proszę się zwrócić do lekarza prowadzącego pomoże Pani zinterpretować wynik.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi