Nieregularna miesiączka i tycie. Czym to może być spowodowane?

Od 3 lat zmagam się z nieregularną miesiączką. W jednym miesiącu mam miesiączkę, a w drugim zanika. Tyję, mam wysokie ciśnienie, wykluczyli u mnie problemy z tarczycą. Czym to może być spowodowane?

Zalecam wizytę u ginekologa celem dokładniejszej diagnostyki.
Jest cały szereg potencjalnych przyczyn. Proszę umówić konsultację ginekologiczną, dostarczyć dotychczasową dokumentację i rozszerzyć diagnostykę zgodnie z zaleceniami lekarza.
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
Konsultacja ginekologiczna, być może problem z hormonami kobiecymi lub prolaktyną
Wskazana jest wizyta stacjonarna u lekarza ginekologa celem pełnego badania i poszerzeniem diagnostyki

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi