Niepokojące objawy po zabiegu konizacji szyjki macicy

Witam, w lutym tego roku przeszłam zabieg konizacji szyjki macicy. Operacja przebiegła prawidłowo, a w wyciętym odcinku granicznym nie wykryto zmian. Jednak od tego czasu zmagam się ze znacznie wydłużonym okresem, który pozostaje regularny i o podobnej obfitości jak przed zabiegiem.W krwi menstruacyjnej pojawia dużo skrzepów nawet w 14 dniu cyklu. Skrzepy są także w śluzie który jednego dnia ma normalne zabarwienie by kolejnego mieć już brązowe. Nie towarzyszą temu żadne inne dolegliwości czy bóle. Mój ginekolog , który także mnie operował, podczas ostatniego badania i USG nie stwierdził niczego złego. Przepisał mi lek zwiększający krzepliwość krwi , ale ten nie pomógł. Zaproponował też założenie spirali, jednak wolałabym nie musieć jej stosować. Nie stosuje antykoncepcji hormonalnej( stosowałam ponad 5 lat temu ) nigdy nie rodziłam, nigdy nie byłam w ciąży. Mam 39 lat. Miewam również bardzo silne bóle jajników podczas owulacji oraz po zabiegu przeszłam już dwa silne zapalenia pęcherza (w odstępie 2 miesięcy), gdy ostatnie miało miejsce kilka lat wcześniej. Czy powinnam skonsultować z innym lekarzem lub przebadać w jakimś konkretnym kierunku?

Zalecenia lekarza prowadzącego Pani leczenie mogą być zasadne, ale rozważyć proszę jeszcze dodatkową konsultację ewentualnych przyczyn czynnościowych lub infekcyjnych opisywanych przez Panią dolegliwości, o ile nie zostało to dotąd wykluczone. W przypadku dodatkowej konsultacji u innego specjalisty proszę zabrać ze sobą wyniki dotychczasowej diagnostyki oraz wyniki badań zarówno sprzed zabiegu konizacji szyjki macicy jak i wyniku badania histopatologicznego.
Zalecana stacjonarna wizyta ginekologiczna z badaniem USG.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4055
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10813
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi