Niechciana ciąża czy skutki uboczne tabletek antykoncepcyjnych?

Skuteczności tabletki antykoncepcyjnej. W ubiegłą środę rozpoczęła mi się miesiączka i momencie jej rozpoczęcia przyjęłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną. W sobotę, po 3 tabletce odbyłam stosunek zakończony w środku. Po 7 dniach przyjmowania tabletek mialam duże nudności i wymioty. Złe samopoczucie utrzymywało się przez cały dzień. Dzisiaj już czuję się dobrze. Czy nudności mogły być spowodowane nieplanowaną ciążą, czy może jednak to skutek uboczny brania tabletek?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi