2023-12-14

Neurolog, który praktykuje wizyty grupowe - czy jest dobrym rozwiązaniem?

Pisze w imieniu mojej teściowej lat 74, której stan zdrowia psychicznego pogarsza się z dnia na dzień, to znaczy mówi od rzeczy i niestworzone historie, widzi ludzi, których już z nami nie ma, odgania się, od których robaków nie ma, twierdzi, że nie jest u siebie w domu, że jej mąż to nie jest jej mąż, miewa przebłyski, gdzie mówi dobrze i też dobrze się zachowuje, ale tych chwil jest coraz mniej. Teściowa jest osobą otyłą, leży w łóżku (ponad tydzień temu chodziła z pokoju do kuchni i do łazienki) , dziś już nie jest w stanie sama pójść załatwić swoje potrzeby. Bardzo boję się o jej stan zdrowia, dlatego szukam pomocy, staram się zorganizować pobyt w szpitalu na oddziale neurologicznym, na który ma skierowanie teściowa, ale terminy są odległe (Pani lekarka rodzinna sugeruje, żeby zrobić rezonans głowy, umówić wizytę do psychiatry lub neurologa). 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra we Wrocławiu Zaburzenia psychiczne w Częstochowie Zaburzenia psychiczne w Gliwicach Zaburzenia psychiczne we Wrocławiu Otyłość w Poznaniu Psychiatra w Warszawie Psychiatra w Poznaniu Zaburzenia psychiczne w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4