2023-06-25

Nawracające anginy - czy warto wyciąć migdałki?

Kiedyś jak byłem młodszy miałem rzadko anginę, ale była długotrwała (zwykle ok. 1 tygodnia). Z wiekiem pojawia się częściej, ale jest krótkotrwała (trwa ok. 2 dni), przy tym jest nieprzyjemny zapach z ust, odczuwam takie jakby ,,kłucie" podczas połykania jedzenia i picia. Zapach czasami przypomina taki posmak brzoskwini/jabłka. Mój wiek obecnie to 23 lata. Czy to coś poważnego z migdałkami - czy warto udać się do laryngologa i dokonać zabiegu usunięcia tych migdałków?

Należy przeprowadzić diagnostykę - zapraszam na konsultacje online w razie potrzeby wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Stacjonarna wizyta u laryngologa.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Angina we Wrocławiu Angina w Częstochowie Angina w Gliwicach Angina w Warszawie Angina w Bielsku-Białej Angina w Krakowie Angina w Dąbrowie Górniczej Internista w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie