Nasilenie objawów zapalenia błony śluzowej dwunastnicy i żołądka podczas stresujących sytuacji

Moja żonę strasznie boli brzuch, do tego stopnia, że nie pozwala funkcjonować. Jest to ból przewlekły, który z tego co zauważyłem, pojawia się w stresujących sytuacjach. Kolonoskopia, USG, gastroskopia, krew, mocz i helikobakterie. Za każdym razem diagnozą było zapalenie błony śluzowej dwunastnicy i żołądka. Jednak objawy z moich obserwacji nasilają się podczas stresujących sytuacji, nerwów. Co mogę zrobić, aby jej pomóc bo nie mogę już patrzeć na jej cierpienie. Leki które jakoś pomagały (Pantoprazol) pomagają nieznacznie, Nospa nie pomaga nic. Co mogę zrobić? Proszę o pomoc. Dziękuję
Witam serdecznie,

powiem szczerze, że jako lekarz chciałbym zobaczyć wyniki wszystkich badań, które Pan wymienił oraz dokładny rozpis leków, które żona zażywa. Możliwe, że wymagana będzie w tym przypadku wizyta u specjalisty gastroenterologa celem wykonania dalszej diagnostyki oraz dobrania indywidualnej terapii.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Zapytaj lekarza
Wpisz treść swojego pytania
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
169
Pytań zadanych
przez pacjentów
83
Odpowiedzi
udzielonych przez lekarzy
19
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi