Na co może wskazywać ciągłe zmęczenie, senność i bóle brzucha?

Pomimo zdrowego odżywiania i sportu jestem cały czas zmęczona i senna, często zasypiam w ciągu dnia. Nie spożywam laktozy, ponieważ mam po niej problemy żołądkowe, również ograniczam gluten - boli mnie po nim brzuch w górnej części. Praktycznie po każdym posiłku boli mnie brzuch, nawet jeśli nie jem laktozy ani glutenu. Nie mogę schudnąć pomimo dbania o siebie, tyję, często boli mnie głowa, mam problemy ze snem. Ponadto stan moich włosów bardzo się pogorszył. Zrobiłam badania krwi (FT3, FT4, antyTPO, antyTG), ale wszystko w normie. Na co mogą wskazywać moje objawy? Czy może to być insulinooporność? 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi