Na co może wskazywać ciągłe zmęczenie, senność i bóle brzucha?

Pomimo zdrowego odżywiania i sportu jestem cały czas zmęczona i senna, często zasypiam w ciągu dnia. Nie spożywam laktozy, ponieważ mam po niej problemy żołądkowe, również ograniczam gluten - boli mnie po nim brzuch w górnej części. Praktycznie po każdym posiłku boli mnie brzuch, nawet jeśli nie jem laktozy ani glutenu. Nie mogę schudnąć pomimo dbania o siebie, tyję, często boli mnie głowa, mam problemy ze snem. Ponadto stan moich włosów bardzo się pogorszył. Zrobiłam badania krwi (FT3, FT4, antyTPO, antyTG), ale wszystko w normie. Na co mogą wskazywać moje objawy? Czy może to być insulinooporność? 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi