Miesiączka tydzień wcześniej, czy przyczyną może być wyrwanie zęba?

Stosuję od ponad roku plastry evra, w czwartek 7.10 nakleiłam 3 plaster, a dzisiaj w niedzielę dostalam okres. W zeszły poniedziałek byłam u dentysty wyrwać ząb i brałam antybiotyk, czy to może być powodem wystąpienia okresu tydzień wcześniej? I kiedy mam nakleić nowy plaster?

Ból, stres, gorączka i niektóre leki mogą zaburzyć rytm krwawień nawet podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej. W razie wątpliwości proszę umówić wizytę ginekologiczną lub teleporadę i ustalić dalsze postępowanie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi