Metaliczny smak i zapach, nie umiem nic jeść

Mam 31 lat, w grudniu 2020 przeszedłem covid, dość łagodnie. 28 lutego 2021 z dnia na dzień zacząłem mieć metaliczny smak i zapach. Od tego czasu, czyli pół roku mogę jeść tylko nabiał, pieczywo i ziemniaki. Praktycznie wszystkie wędliny, mięsa i warzywa "śmierdzą" metalem. Do tego spaliny samochodowe, środki czystości też "śmierdzą metalem". Rano po obudzeniu mam straszny niesmak w ustach. Miałem zrobione badania krwi (dolna granica norm) usg, gastroskopia w porządku. Stomatologicznie też ok. Teraz nie jem już praktycznie nic, bo o ile na początku jadłem praktycznie tylko żółty ser i twarożki, to już po 6 miesiącach mam ich dość. Czy ktokolwiek jest w stanie mi pomóc czy mam tak żyć aż przyjdzie koniec? Jeśli nikt nie może mi pomóc to nie bardzo widzę sens czekania na niego.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi