Metaliczny smak i zapach, nie umiem nic jeść

Mam 31 lat, w grudniu 2020 przeszedłem covid, dość łagodnie. 28 lutego 2021 z dnia na dzień zacząłem mieć metaliczny smak i zapach. Od tego czasu, czyli pół roku mogę jeść tylko nabiał, pieczywo i ziemniaki. Praktycznie wszystkie wędliny, mięsa i warzywa "śmierdzą" metalem. Do tego spaliny samochodowe, środki czystości też "śmierdzą metalem". Rano po obudzeniu mam straszny niesmak w ustach. Miałem zrobione badania krwi (dolna granica norm) usg, gastroskopia w porządku. Stomatologicznie też ok. Teraz nie jem już praktycznie nic, bo o ile na początku jadłem praktycznie tylko żółty ser i twarożki, to już po 6 miesiącach mam ich dość. Czy ktokolwiek jest w stanie mi pomóc czy mam tak żyć aż przyjdzie koniec? Jeśli nikt nie może mi pomóc to nie bardzo widzę sens czekania na niego.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3548
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi