Martwią mnie upławy - czy to oznaki menopauzy?

Mam 45 lat i martwi mnie jeden temat. Już trzeci tydzień mam plamienia po miesiączce, codziennie raz mniejsze są upławy raz większe. Czy to mogą być oznaki menopauzy? Nic mnie nie boli i nie piecze, tylko martwię się tymi plamieniami. Mam jeszcze niedoczynność tarczycy, biorę tabletki i jest wszystko ok. Endokrynolog pyta mi się zawsze na wizycie czy miesiączki są regularne i do tej pory było wszystko ok.
Celem zdiagnozowania przyczyn plamienia po miesiączce, proszę udać się do ginekologa, który zleci przeprowadzenie odpowiednich badań.
Dzień dobry,
Przedłużające się krwawienia są niepokojącym objawem. Proszę jak najszybciej umówić wizytę u ginekologa i poszerzyć diagnostykę w pierwszej kolejności o usg miednicy mniejszej.
takie zaburzenia miesiączkowania mogą być objawem menopauzy, ale potrzebowałbym dokładniej porozmawiać - uzyskać kilka dodatkowych pytań, aby powiedziec coś bliżej o przyczynie.
Proszę zgłosić się do ginekologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi