Mam silne bóle głowy . Doprowadzające do wymiotów. Jakie badania wykonać?

Mam silne bóle głowy . Doprowadzające do wymiotów. Drżenia rąk. Problem z logicznym układaniem zdań. Rozkojarzenie...mam problemy z zasypianiem. Lekarz rodzinny mówi że każdy tak miewa w obecnych czasach. On zlecił tylko morfologię. I brać lek przeciwbólowy. Podczas badań Pani zasugerowała zmiany w przysadce. Jakie badania wykonać? Co zrobić ? Czasem nie mam siły wstać z łóżka.
Trzeba zgłosić się do neurologa.Nie można bez szczegolowych badań uznać ze to nerwica.
zalecam wizyte u neurologa
Zalecana konsultacja neurologiczna.
Należy zgłosić się do neurologa.
Należy zgłosić się do neurologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7007
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi