Małopłytkowość, a szczepienie przeciw COVID-19

Mam pytanie odnośnie szczepień przeciwko COVID-19. Mój tata dwanaście lat temu chorował na raka jelita grubego. Po przebytej chemioterapii, już od około 11 lat wyniki krwi morfologii wskazują na małopłytkowość - między 60, a 70 płytek krwi. Nie ma żadnych dolegliwości z tym związanych. Nie choruje również na żadne inne choroby. Czy jest jakieś przeciwskazanie, aby przyjąć tę szczepionkę?
Nie ma przeciwwskazań, ale decyzję i tak podejmie lekarz kwalifikujący do szczepienia.
nie ma przeciwskazań,
Przed szczepieniem decyzję podejmie lekarz kwalifikujący do szczepienia
nie ma przeciwwskazań do szczepienia
Nie ma przeciwwskazań.
Nie stanowi to przeciwwskazania do szczepienia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7006
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi