2022-12-23

Lepkość moczu - czy może wskazywać na cukrzycę?

Od około 2 tygodni zauważyłem że czasami mój mocz jest lepki. Jego barwa jest normalna w zależności od tego ile wody wypije - jeśli dużo to mocz jest bardziej przezroczysty, a jeśli mniej to żółty. Jestem osobą która często się masturbowała (teraz od półtora miesiąca tego nie robię). Czy to możliwe, aby w moim moczu była sperma/preejakulat? Czytałem, że lepki mocz jest też objawem cukrzycy. Jem dużo słodyczy, choć jestem bardzo szczupłą osobą. 2 miesiące temu robiłem badanie moczu i nie stwierdzono w nim obecności glukozy.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Cukrzyca w Krakowie Cukrzyca w Katowicach Internista w Katowicach Cukrzyca w Częstochowie Cukrzyca w Dąbrowie Górniczej Cukrzyca w Bielsku-Białej Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie