Lekkie pobolewanie podbrzusza w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej

Dziś rozpoczynam drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Atywia Daily. Od rana czuje lekkie pobolewanie podbrzusza. Czym to może być spowodowane? Dodam, ze wczoraj doszło do dwukrotnego stosunku, czy może być to związane z intensywnymi stosunkami jeden po drugim?
Przyczyn dolegliwości bólowych może być bardzo wiele, w tym właśnie intensywny seks. Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych (drugie opakowanie) nie ma na to wpływu.
Tabletki nie powinny mieć wpływu na Pani dolegliwości.
Doustna antykoncepcja nie ma wpływu na pobolewanie podbrzusza. Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.
nie kojarzyła bym objawów Pani z przyjmowaną antykoncepcją.
To nie wpływ leków.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi