Lekkie pobolewanie podbrzusza w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej

Dziś rozpoczynam drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Atywia Daily. Od rana czuje lekkie pobolewanie podbrzusza. Czym to może być spowodowane? Dodam, ze wczoraj doszło do dwukrotnego stosunku, czy może być to związane z intensywnymi stosunkami jeden po drugim?
Przyczyn dolegliwości bólowych może być bardzo wiele, w tym właśnie intensywny seks. Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych (drugie opakowanie) nie ma na to wpływu.
Tabletki nie powinny mieć wpływu na Pani dolegliwości.
Doustna antykoncepcja nie ma wpływu na pobolewanie podbrzusza. Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.
nie kojarzyła bym objawów Pani z przyjmowaną antykoncepcją.
To nie wpływ leków.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi