Lekkie plamienie zamiast okresu. Czy mogę być w ciąży?

Mam 34 lata, z narzeczonym staramy się o dziecko już 3 lata. W sobotę na czas przypadajacego okresu nie dostałam go, ale miałam tylko lekkie plamienie, zaś w niedzielę tylko jak szłam do toalety, a dziś jakbym miała normalny okres. Czy to objaw ciąży?

Proszę w pierwszej kolejności wykonać test ciążowy. Najczulszą metodą jest badanie stężenia beta-hcg we krwi. W przypadku wyniku pozytywnego proszę niezwłocznie skontaktować się z ginekologiem celem włączenia ewentualnego leczenia.
należy wykonać test ciążowy ewentualnie Bhcg z krwi, oraz usg ginekologiczne
może to świadczyć o ciąży, jednak aby być pewnym na jakim etapie Pani jest proszę wykonac badanie Bhcg z krwi, należy też wykonać badanie usg u ginekologa
Proszę wykonać test ciążowy.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7005
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi