Lekkie plamienie zamiast okresu. Czy mogę być w ciąży?

Mam 34 lata, z narzeczonym staramy się o dziecko już 3 lata. W sobotę na czas przypadajacego okresu nie dostałam go, ale miałam tylko lekkie plamienie, zaś w niedzielę tylko jak szłam do toalety, a dziś jakbym miała normalny okres. Czy to objaw ciąży?

Proszę w pierwszej kolejności wykonać test ciążowy. Najczulszą metodą jest badanie stężenia beta-hcg we krwi. W przypadku wyniku pozytywnego proszę niezwłocznie skontaktować się z ginekologiem celem włączenia ewentualnego leczenia.
należy wykonać test ciążowy ewentualnie Bhcg z krwi, oraz usg ginekologiczne
może to świadczyć o ciąży, jednak aby być pewnym na jakim etapie Pani jest proszę wykonac badanie Bhcg z krwi, należy też wykonać badanie usg u ginekologa
Proszę wykonać test ciążowy.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi