Lekkie bóle prawego jądra, guzek i problemy z erekcją

Dzień dobry, mam takie pytanie, byłem u lekarza urologa zrobił mi USG pobadał, bo miałem lekkie bóle prawego jądra i malutkiego guzka wyczuwałem. Okazało się, że jest wszystko ok, tylko że mam przytkany jakiś kanalik co plemniki się gromadzą, ale powiedział że jest wszystko w porządku. Martwi mnie to, że kiedyś jak tylko pomyślałem o seksie to sprzęt był gotowy, a od jakiegoś czasu ma problemy żeby się dźwignął... bardzo mnie to martwi, mogę prosić o jakąś poradę.
W jakim jest Pan wieku oraz czy coś jeszcze się zmieniło w Pana życiu? Czy choruje Pan na jakieś choroby przewlekłe? Możliwe, że jest to przez stres- są na to sposoby. Możliwe też, że to problem "mecaniczny"- na to też są sposoby. Zapraszam na konsultację.
Problem z erekcją jest częstym problemem. Skoro w USG nie ma zmian to byłbym spokojny pod kątem niepokojących zmian.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi