Lekkie bóle prawego jądra, guzek i problemy z erekcją

Dzień dobry, mam takie pytanie, byłem u lekarza urologa zrobił mi USG pobadał, bo miałem lekkie bóle prawego jądra i malutkiego guzka wyczuwałem. Okazało się, że jest wszystko ok, tylko że mam przytkany jakiś kanalik co plemniki się gromadzą, ale powiedział że jest wszystko w porządku. Martwi mnie to, że kiedyś jak tylko pomyślałem o seksie to sprzęt był gotowy, a od jakiegoś czasu ma problemy żeby się dźwignął... bardzo mnie to martwi, mogę prosić o jakąś poradę.
W jakim jest Pan wieku oraz czy coś jeszcze się zmieniło w Pana życiu? Czy choruje Pan na jakieś choroby przewlekłe? Możliwe, że jest to przez stres- są na to sposoby. Możliwe też, że to problem "mecaniczny"- na to też są sposoby. Zapraszam na konsultację.
Problem z erekcją jest częstym problemem. Skoro w USG nie ma zmian to byłbym spokojny pod kątem niepokojących zmian.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1247
Pytań zadanych
przez pacjentów
4272
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi