Krew ze śluzem kilka dni po miesiączce. Co to może być?

Miałam miesiączkę od 18.11 do 21.11 i w tym dniu kochałam się z chłopakiem i on skończył we mnie. 2 dni po tym robiliśmy to jeszcze raz i na następny dzień pojawiło mi się na bieliźnie krew z śluzem to nie było obwite tylko tam trochę się pojawiło i przy tym trochę bolał mnie brzuch i nie wiem co to jest. Z dnia na dzień jest to coraz jaśniejszy śluz i nie wiem co to może być.
należy przepisać leki na receptę na ten stan, leki na 6 dni.
Dzień dobry,
Czy poza objawami, które Pani opisała zauważ też Pani inne cechy infekcji takie jak świąd, pieczenie, zaczerwienienie? Proszę umówić zdalną konsultację z ginekologiem lub umówić wizytę stacjonarną podczas której lekarz Panią zbada.
Proszę się skontaktować z ginekologiem.
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
Należy zgłosić się do ginekologa.
Konieczna pilna wizyta stacjonarna u ginekologa, celem zbadania narządów rodnych.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi