2023-02-11

Krew przy podcieraniu się - czy to może być objaw hemoroidów?

Od czasu do czasu przy podcieraniu się po oddaniu stolca widzę na papierze troszkę krwi. Czy to normalne, czy może to początek hemoroidów?

Wskazana wizyta stacjonarna u chirurga lub proktologa.
Obecność krwi w stolcu jest zawsze niepokojącym objawem i wymaga pilnej konsultacji z lekarzem. Proszę zgłosić się na wizytę.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Hemoroidy w Gliwicach Hemoroidy w Bielsku-Białej Hemoroidy w Dąbrowie Górniczej Hemoroidy w Częstochowie Hemoroidy w Krakowie Hemoroidy w Gdańsku Hemoroidy w Warszawie Hemoroidy w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6211
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16238
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+143
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4