Krew na tylnej ścianie pochwy

Dzisiaj podczas badania cytologicznego doktor stwierdził, że coś się dzieje w tylnej ścianie pochwy podczas badania na patyczku była krew. Czy to rak? Dodam, że 8 grudnia miałam amputację szyjki macicy, przyszedł wynik z rozpoznaniem do leczenia na marginesach chirurgicznych miałam dysplazję przechodząca przez mały stopień. Co to może być?

Należy spytać o to lekarza który Panią badał.
Proszę skontaktować się z lekarzem przeprowadzającym badanie.
może to być powikłanie po zabiegu, należy udać się na wizyte do ginekologa
może świadczyć to o stanie zapalnym dróg rodnych
Musi Pani wrócić do ginekologa, który Panią badał.
Trzeba się skonsultować ponownie z lekarzem, który wykonywał badanie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi